Aktuality

Školení spisové služby KEO4 21.5.2019 v Proboštově

Školí ing. Lucie Hlaváčková, Alis, s.r.o.

Jak jsme delší dobu slibovali a již i avizovali, naše firma ve spolupráci s firmou ALIS s.r.o. Česká Lípa pro vás připravila školení ke Spisové službě v informačním systému KEO4.  A to v termínu  21.5.2019 (úterý)  na Obecním úřadu Proboštov (okr. Teplice). Školení proběhne v zasedací místnosti Obecního úřadu a začíná v 9.00, konec bude  cca ve  14,00. Školit bude zkušená metodička z firmy Alis s.r.o. .

Školení je vhodné a důležité pro všechny pracovníky, kteří vedou Spisovou službu v KEO4, začínající i pokročilejší. Oproti dřívějším školením tohoto typu obsahuje i výklad vedení spisovny a skartační řízení, kterážto témata nyní nabývají na významu a aktuálnosti.

Školení by se měl zúčastnit vzhledem o mezené kapacitě prostoru ideálně jeden pracovník z každé organizace, která používá Spisovku KEO4.

Zašlete nám včas své přihlášky dle dispozic, abychom zajistili počet míst k sezení a občerstvení ve správném počtu. Stačí e-mailem.

Budeme se těšit na viděnou.

Za firmu SH servis AV

Ing. Rybola

Vzhledem k potížím s odesíláním elektronické pošty, které nás poslední dobou pronásledují, anoncujeme školení ještě jednou. Přihlášku najdete v příloze k článku. Děkujeme za pochopení.

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
nabidka-na-skoleni-ssl-keo4-21-05-2019.pdf 513.8 Kb