Aktuality

Seznámeni s programem KEO4: Účetnictví a Příjmové agendy

Dne 16.8.2018 jsme našim zákazníkům zaslali mail s pozváním na nezávazné předvedení nových programů z rodiny KEO4: Účetnictví a Příjmové agendy.

Dobrý den.

Naše firma ve spolupráci s firmou ALIS s.r.o. Česká Lípa pro vás připravila prezentaci nových programů Účetnictví a Příjmových agend informačního systému KEO4, které nahrazují původní Účetnictví a Poplatky IS KEO-W.  A to v termínech úterý 11.9. v obci Strupčice (okr. Chomutov) a čtvrtek  13.9. v obci Proboštov (okr.Teplice). Obě prezentace se budou konat v zasedací místnosti Obecního úřadu a začínají v 9.00, konec cca v 11,00 – 11.30.

Nové účetnictví se již nyní aktivně instaluje prvním zájemcům i v našem regionu. Ohlasy uživatelů jsou velmi příznivé.

Přijďte se i vy podívat, jak nové účetnictví a modul pro zpracování poplatků vypadá. Dříve či později bude potřeba i z tohoto oblíbeného systému (KEO-W) na novou platformu přejít,  tak uvidíte do čeho časem půjdete. Několik případných dalších zájemců určitě do konce roku ještě můžeme převést, tak tuto nabídku můžete pojmout i jako takové malé seznamovací školení.

Celá prezentace bude zdarma!

Případné podrobné školení již bude hrazené a můžeme ho domluvit dle vašeho zájmu na pozdější termín.

Nyní nám dejte laskavě vědět, kdy, kdo a z jakého úřadu a v jakém počtu osob se určitě zúčastníte, abychom zajistili dostatečný počet míst k sezení a káviček. Stačí e-mailem.

Budeme se těšit na viděnou.

Za firmu SH servis AV

Ing. Rybola

 

P.S:  Sledujte naše zprávy v sekci Aktuality i na našich stránkách www.shav.cz . Pokud někdo ještě stále nemá k dispozici časová razítka či tokeny ME, najdete zde návod, jak si je opatřit a rádi vám pomůžeme s jejich instalací. Do termínu 19.9.2018 kdy vstupuje v platnost, resp. končí generální pardon na nedodržování nařízení eIDAS již mnoho času nezbývá! To tedy pro ty, co používají Spisovou službu IS KEO4.

 

Tato korespondence probíhá na základě oprávněného zájmu fy. SH servis AV (dodavatele a správce SW Alis, s.r.o Česká Lípa) dle definice Obecného na řízení EU č. 2016/679 a nemůže být považována za nevyžádanou obchodní nabídku (spam) dle téhož nařízení. Děkujeme za pozornost.

…………………………………………………………………………………………………

Ing.Vlastimil Rybola – SH servis AV

Žižkova 98, 417 42 Krupka 1

mobil : 603 226 609

e-mail: info@shav.cz

             rybola@shav.cz

web: www.shav.cz

 

 

 

 

 

 

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
letakkeo4ucto.pdf 713 Kb