Aktuality
Tisk článku

Letní pozdrav

Plán dovolených a přehled důležitých činností pro léto 2012

Dobrý den.
S nadcházejícím létem zdravíme všechny naše věrné a spokojené zákazníky a rádi bychom vás informovali o termínech našich dovolených a dalších důležitých věcech.
 
1. Plán dovolené: Jiří Mosz:                  od 2.7. do 13.7. 2012
                             Ing.Vlastimil Rybola:  od 21.7 do 29.7 a od 11.8 do 19.8. 2012
 
2. Počet uživatelů nového windowsového účetnictví IS KEO-W utěšeně narůstá, tak bychom vás chtěli ujistit, že se vám vynasnažíme pomoci s rozjezdem i pomocí speciálního školení, které chystáme na září tohoto roku ve spolupráci s firmou Alis. Věříme, že pro vás bude stejně přínosné, jako nedávné školení k účtování v roce 2012 s paní Haušildovou. Ostatně i jako všechna minulá s touto skvělou lektorkou jakožto i s pracovníky firmy Alis Česká Lípa.
 
3. Připomínáme jen, že akce na dodávku KEO-W za 50 % ceny končí 30.6.2012.  I po tomto termínu vám ostatním ještě vyčkávajícím samozřejmě nabídneme tento nový informační systém s určitou slevou, která ale již nebude tak výrazná jako při této akci. Informace k systému KEO-W, inf.leták a zaváděcí ceny na odkazu. http://www.alis.cz/keo/main/keow.jsp .
 
4. Podobně jako minulých letech počítáme s podporou při odesílání dat do systému ISP, pokud budete potřebovat, s ohledem na výše uvedené termíny našich dovolených.
 
5. Dále nabízíme pomoc při registraci agend do AIS a dalších  činností  souvisejících s rozjezdem základních registrů.  V tomto případě se obracejte přímo na kolegu pana Mosze (tel. 603 481 345). Rádi pomůžeme taktéž obnovou ceritfikátů a jejich registrací na CzechPointu a podobně.
 
6. Někdy v červenci bude rovněž dostupné nová verze IS KEO 8.00, u které bude nutné provést datovu reinstalaci a tedy vás budeme muset postupně navštívit. Předpokládáme, že to bude potřeba někdy v druhé polovině léta a na podzim. Aktualizace programů (Mzdy, Majetek, Poplatky, Účetnictví) budou po datu distribuce tého nové verze vydávány již jen k tého verzi KEO.
 
7. Jak jste již byli různými formami informováni připomínáme, že k některým modulům IS KEO již skončila podpora (jak legislativní tak programová, i Hot-line) i před delší dobou: jedná se hlavně o evidenční moduly Evidence obyvatel a zpracování Voleb, modul Matrika, Evidence hřbitovů, Evidence pozemků a Oceňování, Moderní kancelář a byly nahrazeny modernějšími moduly pro windows IS KEO-X.  
Zkontrolujte si používání svých modulů a případně se můžete na nás obrátit o radu a případnou dodávku novějších a hlavně na novou legislativu a technologie provázaných modulů KEO-X a KEO-W např. v souvislosti s propojením na Základní registry, Czechpoint a zpracování Voleb, které nás čekají na podzim tohoto roku. Kdo ještě nemá Evidenci obyvatel ve windows může ještě využít mimořádnou akci na dodávku Evidence obyvatel a modulu Volby IS KEO-X. Viz info na přiloženém letáku.
 
8. Nezapomeňte na majetková přiznání dle zákona o střetu zájmů pro starosty a další povinné osoby dle zákona. Případně se obraťte přímo na pana Mosze.
 
9. Sledujte důležité informace ve zpravodaji Obecní e-noviny pravidelně zasílaným firmou Alis Česká Lípa. Pokud někomu něco uniklo, archív zde: http://www.alis.cz/keo/main/obecniNoviny.jsp .
 
Přejeme všem krásnou a klidnou dovolenou a hodně síly do dalších změn, které na nás státní správa neustále valí.
Za firmu SH servis AV
ing.Vlastimil Rybola
..............................................................................................................

 
Tisk článku